Selena Gomez vysvětluje"Plyšová" IHOP Datum S Justin Bieber

12. prosince 2010 v 18:44 |  Selena and Justin Bieber

Selena Gomez Vysvětluje, "Plyšová" IHOP Datum S Justin Bieber

1292168538_gomez-bieber_290.jpgPalačinka vášeň?
Justin Bieber fanoušci viděli červenou, když dospívající Phenom byl prasklo rameno-v-paže se Selena Gomez ve Philadelphii ve čtvrtek - po jeden-na-jedna snídaně v International dům lívanců, kde TMZ zprávy duo byly "plyšová" a drží za ruce uvnitř.
Ale Gomez, 18, říká UsMagazine.com nebylo nic romantického na jejich sentimentální-sladkého výlet.
"Bylo to palačinky! Ach můj bože!"
Gomez řekl nám v pátek v Z100 Jingle Ball v New Yorku.
Disney hvězda řekl Bieber, 16, je "jeden z mých nejlepších přátel ... Byl to jen palačinky!"
V chatu s MTV News , dodala: "Kdo nemá rád palačinky? jsme byli oba předvádění na stejném místě, takže jsme šli a měli spolu palačinky. To je vše, co je. Všechny nevinný."
Vysvětlila, jak se dostali blízko v první řadě: "Miluji Justin Když on nejprve začal přijít z Kanady jeho manažer mě kontaktoval a on jen řekl, že by chtěl se mnou setkat, a on byl jen takový dobrý kluk ... . Cítím se jako velká sestra teď, 'protože já chci, aby ho chránila. "

Selena objasňuje zvěsti o románku s Justin Bieber

Selena Gomez a Justin jsou přátelé už nějakou dobu, ale objevily se zvěsti, že dospívající hvězdy jsou víc než přátelé v poslední době, když tyhle dva byli spatřeny jak snídají společně.

Přes atmosféru romantiky, Selena popřela, že se něco dělo romantického na chodníku, ale naopak, obidva byly jen na rychlou kávu, zatímco oni měli nějaký volný čas ve Philadelphii.

"Byly to jen palačinky.
Kdo nemá rád palačinky? "Řekla Selena MTV News na Z100 Jingle Ball 2010 v New Yorku pátek, kdy byla na jevišti a Bieber. "Oba jsme dělali show na stejném místě, takže jsme si dali jen s snídani společně.To je vše, co je. Žádna romantika, jsme nevinní. "

Ve skutečnosti, Selena řekla, že kanadský idol je spíš jako její bratr.

"Miluji Justina.
Když začal v Kanadě, jeho manažer mě kontaktoval a on jen řekl, že se chce se mnou setkat.
Jednou jsme se setkaly a uvědomila jsme si, že je opravdu pěkný kluk, "vysvětlila." A já se cítím jako velká sestra teď, protože ho chci chránit. Takže jsem vždy velmi opatrná s ním, ale on je tak talentovaný a on je tak sladký, doufáme, že budeme pracovat společně. Teď se právě stal jedním z mých dobrých přátel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama