Selena Gomez, Leighton Meester a Katie Cassidy na útěku v Paříži!!

12. prosince 2010 v 19:41 |  Monte Carlo

Selena Gomez, Leighton Meester a Katie Cassidy na útěku v Paříži

SNEAK PEEK: Selena Gomez, Leighton Meester and Katie Cassidy on the Run in Paris | Selena Gomez
Zleva: Leighton Meester, Selena Gomez a Katie Cassidy
Boční vchod vyskočí otevřít s ránou a Selena Gomez, Leighton
Meester
a Katie Cassidy - záměr na útěku jejich turné skupiny turné - přišel vybuchovat, řítí dolů kroky.
Ředitel, Tom Bezucha, výkřiky "Stop!", A dívky se rozpustí do smíchu, než se zbraněmi kolem sebe, pokračovat v jejich místa pro další přijmout.

To byla scéna u Eiffelovy věže brzy ráno pondělí jako natáčení Monte Carlo , romantická komedie costarring radosti 's Corey Monteith, přichystaný na vydání v příštím roce.

Po sedmi týdnech natáčení spolu uvnitř studia v Budapešti, jeden na nastavení zdrojového říká lidem, oni nemohli dočkat, až se venku. - Dokonce v blízkosti mrazu 'Opravdu si spolu opravdu dobře.
Můžete vidět, že jsem dostal třeba přátelům o tomto ...
Je to jako výlet tímto způsobem.
Tam je to chemie a někdy je to skoro spiklenecky, ale ty holky opravdu zbožňuji
navzájem. "

Informace o filmu

Skoro neznámý režisér Thomas Bezucha byl v roce 2000 časopisem Variety vybrán mezi deseti scenáristy, které bychom si měli hlídat. Od té doby napsal dva filmy. Ten druhý se jmenuje Monte Carlo a měla by to být komedie, která vzhledem k námětu a obsazení hodlá atakovat spíš teenagery (respektive teenagerky). Takže kariérní vzestup, který mu tehdá redaktoři prorokovali, se někde cestou zastavil na drobný odpočinek. A už se nerozjel. Monte Carlo má vyprávět o třech (určitě praštěných ) kamarádkách, které jsou na dovolené v Paříži uneseny. Není to ale klasický únos, během kterého by po rodině někdo vyžadoval peníze. Někdo si totiž jednu z mladých slečen splete s britskou dědičkou. A tak děvčata musejí (jistě pod velkým tlakem) do Monte Carla, kde je čeká trocha toho luxusu. Takové věci se stávají denně. Proč něco takového sledovat? Vedle jedné z hvězd Superdrbny Leighton Meester a teen hvězdičky Seleny Gomez se tu objevi i Katie Cassidy, kost ze Supernaturalu, Taken nebo Noční můry v Elm Street.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama