Různé otázky

28. října 2010 v 17:56 |  Rozhovory
                                                       Rozhovor se Sellenou

V televizi hraje okouzlující čarodějnickou holku, na koncertech rockuje jako pořádně divoká holka, v soukromí si ale hraje na stydlivku- ačkoliv cesele randí s nickem jonasem!! Selena Gomez je zkrátka pořádně tajemná. Teď ale otevřela svoje srdce...
Už od února jsi s Nickem Jonasem. Co ti vlastně dal k Valentýnu? - Já jsem na Valentýna měla koncert ve Filadelfii. Takže jsem ten den nestrávila s Nickem, ale se svými fanoušky.
Ale s Nickem přece chodíš, ne?? - Jo, randíme spolu. Jsem opravdu šťastná, že je tu Nick pro mě a že mohu mít tak blízkého, věrného přítele. Kromě toho si užíváme taky spoustu zábavy. Je mi ale teprve 17. Na nějaký opravdu vážný vztah nejsem ještě připraveny- a na svatbu jsem rozhodně moc mladá.
Tenhle rok ti bude 18. Cítíš už se dospělá?? - Ve 14 jsem byla hodně nejistá. snadno jsem se nechala zatlačit do úzkých, byla jsem hodně stydlivá, i když to na mě nebylo poznat. to se teď změnilo. Ještě jsem hodně vzdálená   tomu, abych si troufla říct všechno, co mám na srdci, ale rozhodně jsem mnohem sebevědomější. Vím moc dobře, co umím. A taky vím, že dokážu odvěst dobrou práci a že si svoje věci nejlépe vyřídím sama. A také vůči klukům jsem mnohem sebevědomější a víc v pohodě.
Jak by měl vypadat kluk tvých snů?? - Pro mě je důležité, aby si ten kluk byl jistý sám sebou a byl cool, nechci žádného nejistého nebo náladového. A určitě musí být vtipný!!
Je Taylor Lautner takový týpek?? Říká se, že jsete spolu tajně chodily...- Taylor je moc milý kluk. Nic víc k tomu ale nechci říct...
Písničky na album ,,Kiss & tell"  znějí mnohem víc roskověji a divočeji, než hudba Miley cyrus, se kterým jsi neustále srovnaná. Jak se tvůj styl vyvíjel?? - Díky neustálému zkoušení. Hned od začátku jsem ve studiu cítila, že ke mně mnohem vídc sedí rocková muzika. Důležité pro mě taky bylo, aby moje písničky dodávaly fanouškům sílu a optimismus. Takže album je docela agresivní - ale agresivní dobrým pozitivním způsobem!
Štve tě srovnání s Miley?? - Ano! Ale to nemá nic společného s Miley. Ona za to nemůže. Kamarádíme se spolu a skvěle si rizumíme. I když jsme hodně odlišné, přesto si skvěle rozumíme a respektujeme se.
Chtěla bys být pro svoje fanoušky vzorem?? - Jo na sto procent! Chci svým fanouškům pomáhat. Většina z nich jsou holky a v průměru jsou o pár let mladší než já. Jsou tedy ve věku, kdy člověk hledá sám sebe a často prochází zkušenostmi, které ho dost matou. Chtěla bych jim pomoct, aby to dobře zvládli.
Je to ten důvod proč nosíš ,, prsten čistoty" ? Ten prsten je totiž znamením, že se člověk nechce pustit do sexu před svatbou...- Nechci o tom prstenu mluvit. Obvzlášť v cizině se to dost často chápe špatně a považuje se to za trapný a staromódní. Ale kdo nosí tenhle prsten ten je dobrý!
Takže jsi taková slušná holka?? - Nejsem perfektní. Ale hodně se snažím. Hlavně se snažím k ostatním lidem chovat tak, jak bych chtěla aby se oni chovali ke mně.
Tvoje máma má italské kořeny, tvůj táta zase pochází z Mexika. Zdědila jsi svůj temperament po nich?? - (smích) to jo! Člověk si u mě někdy musí dávat pozor, Když mě někdo hodně zraní, tak dokážu být pořádně divoká a vyprudit ho. Jsem totiž hodně emocionální, vášnivý člověk.
Chtěla jsi být už jako dítě hvězda?? - Ano to byl vždy můj sen! V osmi letech jsem chtěla být stejná jako Britney Spears. Strašně jsem jí obdivovala! Přišlo mi to úžasné: zpěv, tanec a herectví. Stála jsem před zrcadlem, držela jsem v ruce kartáč na vlasy a imitovala Britney.
Chtěla bys být pořád ještě jako Britney?? - Britney ještě pořád obdivuju, ale už bych jo nepopsala jako svůj vzor. Můj největší vzor je moje máma, která mě měla, když jí bylo 16 let a přesto mě úžasně vychovala. Moje máma je moje nejlepší kámoška!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama