O seriálu

28. října 2010 v 13:53 |  Kouzelníci z Waverly

Kouzelníci z Waverly


Kouzelníci z Waverly (Wizards of Waverly Place) je seriál z produkce Disney Channel Original Series nominovaný na cenu Emmy, který měl premiéru 12. října
2007 na Disney Channel. Seriál byl vytvořen Toddem J. Greenwaldem a v hlavních rolích se představí Selena GomezDavid Henrie a Jake T. Austin jako trojice sourozenců s magickými schopnostmi. Nyní na seriál navazuje 3. série, která je již dotočená. Její vysílání by mělo začít 15.5.2010 na Disney Channel (Česko)

O seriálu

Seriál se soustředí na rodinu Russových, která zahrnuje Alex (Selena Gomez), jejího staršího bratra Justina (David Henrie) a jejich mladšího bratra Maxe (Jake T. Austin); Alexina nejlepší kamarádka Harper (Jennifer Stone) také patří do dějové linky. Tři sourozenci jsou kouzelníci a žijí společně se svým italsko-americkým otcem Jerrym (David DeLuise), který je sám bývalým kouzelníkem a jejich mexicko-americkou matkou Theresou (Maria Canals Barrera).
Dětem není povoleno používat kouzla bez dozoru a pouze jeden z nich bude mít magické schopnosti, až budou dospělí a to bude rozhodnuto v kouzelnickém utkání. Jejich otec Jerry vyhrál tuto soutěž, ale předal své schopnosti jeho bratrovi, aby se mohl oženit s jejich matkou Theresou, která je smrtelníkem, protože kouzelník nemá dovoleno oženit se se smrtelníkem. Alex se občas dostává do potíží při používání magických schopností, Justin vždy přesvědčuje Alex, aby nedělala ještě více problémů, než ve kterých již je a učí se lekce a mravy, které se vztahují ke kamarádům, rodině a škole.
Alex Justin a Max se zdají být zcela normální, ale pod jejich normální stránkou se skrývá jejich tajná stránka - všichni jsou kouzelníci ve výcviku! Můžou jejich pravomoce využívat na všechno. Ať už se jedná o mytí nádobí nebo při večeři, nebo dokonce dostat zpět na spoluslužebník sourozenci, bez ohledu na důvod, že to bude mít vždy následky k popukání.

Produkce

Seriál vytvořil a produkoval Todd J.Greenwald, který začal vyvíjet seriál, po práci jako autor a producent během první série seriálu Hannah Montana. Seriál je produkován It´s a Laugh Productions a Disney Channel Original Productions. Hlavní píseň seriálu, kterou napsal John Adair a Steve Hampton je v techno-popovém stylu a nazpívala jí Selena Gomez.
Seriál je filmován v Hollywood Center Studios v Hollywoodu v Kalifornii. První epizoda vysílaná 12. října 2007 byla vysílaná okamžitě po premiéře filmu Twitches Too z Disney Channel Original Movie.

Postavy

Hlavní postavy:
  • Selena Gomez- Alex Russo: kouzelník ve výcviku, je prostřední dítě a jediná dcera v rodině Russových
  • David Henrie- Justin Russo: kouzelník ve výcviku, je nejstarší dítě v rodině Russových
  • Jake T. Austin- Max Russo: kouzelník ve výcviku, je nejmladší dítě v rodině Russových
  • David DeLuise- Jerry Russo: otec Justina, Alex a Maxe, bývalý kouzelník, který je učí o kouzlech
  • Maria Canals Barrera- Theresa Russo: žena Jerryho a matka Justina, Alex a Maxe. Není kouzelník, ale ví o magickém světě a schopnostech svých dětí.
  • Jennifer Stone- Harper Finkle: Alexina nejlepší kamarádka, která si je vědoma kouzelnických schopností v rodině Russových, když jí to ve druhé sérii Alex řekne
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama